Description
Firing Pin Block/ Upgraded Flat Trigger System
Firing Pin Block/ Upgraded Flat Trigger System
| Weight | 2.260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327630968 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 3.2" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 12+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Frame With Zebra Slide |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Gray Polymer |
| magazine | 3 12 rd. |
| sights | FT: Fixed White Dot RR: Adjustable White Dot |
| stock | Black Textured Polymer Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.