Description
Features:
- Caliber: .22 WMR
- Capacity: 5
- Length: 4?
- Height: 2.38?
- Width: 0.88?
- Weight: 4.6 oz.
- Barrel Length: 1.13?
- Sights: Half-moon Sight
- Action: Single Action
Features:
| Weight | 2.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 6.500 × 2.000 in |
| upc | 744253001772 |
| brand | North American Arms |
| barrel_length | 1 1/8" |
| caliber_or_gauge | 22 Magnum |
| capacity | 5 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.