Description
ZASTAVA ZR7762UF ZPAPM70 762 RFL CHR BRL UNDRFLD
ZASTAVA ZR7762UF ZPAPM70 762 RFL CHR BRL UNDRFLD
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 685757098885 |
| brand | Zastava Arms |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Underfolding Stock |
| magazine | 1 30 rd. |
| sights | Open Rifle Sights |
| stock | Underfolding |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.