Description
WTHBY VHH256RR6B VGD OUTFITTER 25-06 REM
WTHBY VHH256RR6B VGD OUTFITTER 25-06 REM
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115453924 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 24 #2 Spiral Fluted Barrel/ Rifling: 1-10 RH |
| caliber_or_gauge | 25-06 Remington |
| capacity | 5+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Tan Polymer w/Brown & White |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | No Sights |
| stock | Hand Painted Sponge Pattern/ Monte Carlo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.