Description
WTHBY VHH223RR6B VGD OUTFITTER 223 REM
WTHBY VHH223RR6B VGD OUTFITTER 223 REM
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115453894 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Graphite Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Tan Polymer w/Brown & White |
| rate_of_twist | 1-in-9 |
| sights | None |
| stock | Monte Carlo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.