Description
WTHBY MAM01N28NOR8B MKV ACCUMARK 28 NOSLER
WTHBY MAM01N28NOR8B MKV ACCUMARK 28 NOSLER
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115454044 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 28 Nosler |
| capacity | 3 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black Fiberglass Monte Carlo |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| receiver | Graphite Black Cerakote |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.