Description
Detachable Box Magazine/ Vortex Crossfire II 3-9×40
Detachable Box Magazine/ Vortex Crossfire II 3-9×40
| Weight | 10.220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702022111 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 24 Button-Rifled/ Free Floated/ Recessed Crown |
| caliber_or_gauge | 6.8 Western |
| capacity | 3+1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | BROWN |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Truetimber Strata |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| sights | No Sights |
| stock | Polymer Stock In TrueTimber Strata Camo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.