Description
Hard Chrome Chamber And Bore/ Sling Swivel Studs
Hard Chrome Chamber And Bore/ Sling Swivel Studs
| Weight | 8.620 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702024269 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 26.0000 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 5 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Woodland Camo |
| firearm_action | PUMP |
| grip | Woodland Camo |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | TRU-GLO Fiber Optic |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.