Description
Hard Chrome Chamber And Bore/ Sling Swivel Studs
Hard Chrome Chamber And Bore/ Sling Swivel Studs
| Weight | 11.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702120336 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Composite |
| magazine | |
| receiver | Anodized Black Finish |
| sights | Brass Bead |
| stock | Black Composite |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.