Description
Length of Pull Spacers/Chrome Plated Chamber & Bore
Length of Pull Spacers/Chrome Plated Chamber & Bore
| Weight | 9.410 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702020384 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 3+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote Flat Dark Earth |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Realtree Timber Camo |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | TRUGLO Fiber-Optic |
| stock | Composite/ Realtree Timber Camo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.