Description
Pre 64 Action/ Schnabel Forearm/ Jeweled Bolt
Pre 64 Action/ Schnabel Forearm/ Jeweled Bolt
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702016509 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 300 |
| capacity | 3+1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Stainless |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Satin Black Walnut Grade I |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| receiver | Matte Stainless |
| sights | No Sights |
| stock | Satin Finished Grade 1 Walnut/ Cut Checkering |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.