Description
Jeweled Bolt/ Suppressor Ready
Jeweled Bolt/ Suppressor Ready
| Weight | 10.360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50.000 × 9.750 × 3.500 in |
| upc | 48702021473 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 24 Light Varmint Fluted/ Threaded 5/8-24TPI |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 4+1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Bell & Carlson Composite Stock |
| magazine | 1 4 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| sights | No Sights |
| stock | Bell & Carlson Synthetic Tan Black Spider Web |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.