Description
Hinged Mag Floorplate/ Jeweled Bolt
Hinged Mag Floorplate/ Jeweled Bolt
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702023460 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 24 Sporter Fluted |
| caliber_or_gauge | 300 Winchester Short Magnum |
| capacity | 3+1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Tungsten Cerakote Barrel/ TrueTimber VSX |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Bell & Carlson TrueTimber VSX |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | No Sights |
| stock | Bell & Carlson Synthetic TrueTimber VSX |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.