Description
Traditional Cut Checkering/ Blind Magazine
Traditional Cut Checkering/ Blind Magazine
| Weight | 9.120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702149009 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 405Win |
| capacity | 4+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Lever Action |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | FT: Marble Arms Gold Bead RR: Adj. Buckhorn |
| stock | Grade I Black Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.