Description
WILS NULA20-65CM20RT8-KR 65CR 20″ KODIAK ROG
WILS NULA20-65CM20RT8-KR 65CR 20″ KODIAK ROG
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810129403206 |
| brand | Wilson Combat |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Armor-Tuff Finish |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Kodiak Rogue Armor-Tuff |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.