Description
2 47D Magazines
2 47D Magazines
| Weight | 5.180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810025501907 |
| brand | Wilson Combat |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 45 AUTO |
| capacity | 8+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Armor Tuff |
| firearm_action | Single Action |
| grip | Synthetic |
| magazine | 2 8 rd. |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.