Description
TriggerTech Trigger/AICS Magazines
TriggerTech Trigger/AICS Magazines
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115451821 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 26 Spiral Fluted 28 W/Brake/1-10 Twist |
| caliber_or_gauge | 300 |
| capacity | 3+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | MDT HNT26 Magnesium/Carbon Fib |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | No Sights |
| stock | MDT HNT Alpine Carbon Fiber/Forend and Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.