Description
5161 SMALL FRAME/XR3 GRIPFRAME
5161 SMALL FRAME/XR3 GRIPFRAME
| Weight | 5.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 13.000 × 14.000 in |
| upc | 736676051618 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 4-5/8" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Hardwood |
| magazine | |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.