Description
Vent Rib/ Chrome Lined Barrel/ Shot Plug Included
Vent Rib/ Chrome Lined Barrel/ Shot Plug Included
| Weight | 9.540 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 713780242545 |
| brand | TriStar Arms |
| barrel_length | 30" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Black "Soft Touch" |
| magazine | |
| receiver | Red Anodized Receiver |
| sights | FT: Red Fiber Optic |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.