Description
801-11032-00
801-11032-00
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| upc | 840290501487 |
| brand | Christensen Arms |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6MM Creedmoor |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black w/Gray Webbing |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.