Description
TRAD CR84110440S NITRO FIRE 50C BLK W/SIGHTS 26
TRAD CR84110440S NITRO FIRE 50C BLK W/SIGHTS 26
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 40589029948 |
| brand | Traditions Performance Firearms |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 50 BMG |
| capacity | 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Stainless Steel Cerakote |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | Black Synthetic Stock |
| rate_of_twist | 1-in-24 VAPR |
| sights | Fiber Optic Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.