Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 10.500 × 5.000 in |
| upc | 840225711738 |
| brand | B&T USA |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Sniper Grey |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Polymer Grips |
| magazine | 1 30 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | Backup Sights |







Reviews
There are no reviews yet.