Description
GOLD ACCENTS
GOLD ACCENTS
| Weight | 1.950 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 7.000 × 2.500 in |
| upc | 810083201542 |
| brand | Bersa |
| barrel_length | 3.5" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Checkered Polymer Grips |
| magazine | 1 10 rd. |
| sights | 3-Dot Sight System |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.