Description
THOMPSON 1927A1 DELUXE CARBINE .45 CAL W/10RD DRUM & HORIZONTAL FOREGRIP
THOMPSON 1927A1 DELUXE CARBINE .45 CAL W/10RD DRUM & HORIZONTAL FOREGRIP
| Weight | 25.695 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.000 × 14.250 × 5.000 in |
| upc | 602686214414 |
| brand | Auto Ordnance |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Walnut |
| magazine | 1 10 rd. Drum |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.