Description
1-TH40041-10
1-TH40041-10
| Weight | 3.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 3.250 × 10.000 in |
| upc | 725327936930 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 4.27" |
| caliber_or_gauge | 40 S&W |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 2 10 rd. |
| sights | Novak Drift Adj Front & Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.