Description
BULLPUP SHOTGUN
BULLPUP SHOTGUN
| Weight | 11.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.500 × 11.500 × 5.500 in |
| upc | 818004022719 |
| brand | IWI – Israel Weapon Industries |
| barrel_length | 18.5000 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 15 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Flat Dark Earth Polymer |
| magazine | |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.