Description
Taurus Model 856CH, Double Action, Metal Frame Revolver, Small Frame, 38 Special +P, 2″ Barrel, Stainless Steel, Matte Finish, Silver, Rubber Grips, Fixed Sights, 6 Rounds, Massachusetts Approved 2-85629-MA
Taurus Model 856CH, Double Action, Metal Frame Revolver, Small Frame, 38 Special +P, 2″ Barrel, Stainless Steel, Matte Finish, Silver, Rubber Grips, Fixed Sights, 6 Rounds, Massachusetts Approved 2-85629-MA
| Weight | 31.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.600 × 6.000 × 1.750 in |
| upc | 725327937678 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Matte |
| firearm_action | Revolver |
| sights | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.