Description
Extended Ejector Rod
Extended Ejector Rod
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327635406 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 3" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 5 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black/ Cerakote Sniper Green Frame |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber Hogue |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Fixed |
| stock | Hogue Rubber Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.