Description
A reliable 5+1 12 gauge semi-auto shotgun. Realtree Timber synthetic furniture. The vent rib barrel has a 3″ chamber and a bead front sight.
A reliable 5+1 12 gauge semi-auto shotgun. Realtree Timber synthetic furniture. The vent rib barrel has a 3″ chamber and a bead front sight.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 812285027913 |
| brand | Rock Island Armory |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Real Tree Timber |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | Front Bead |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.