Description
Rock Island All Generations Pump Shotgun in 12 Ga. 18.5 in vent rib black barrel with 3 in. chamber. 5 round tube magazine. Polymer Stock with recoil pad. Bead front sight
Rock Island All Generations Pump Shotgun in 12 Ga. 18.5 in vent rib black barrel with 3 in. chamber. 5 round tube magazine. Polymer Stock with recoil pad. Bead front sight
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 812285026428 |
| brand | Rock Island Armory |
| barrel_length | 18.5 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | PARKERIZED |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| sights | FT: Bead |
| stock | Black Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.