Description
Armscor SAG26, Semi-automatic Shotgun, 12 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Barrel, Black Synthetic Stock, Matte Finish, Black, Fiber Optic Front Sight, 5 Rounds, Includes 3 Chokes – IC, M, F SA12H26-B
Armscor SAG26, Semi-automatic Shotgun, 12 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Barrel, Black Synthetic Stock, Matte Finish, Black, Fiber Optic Front Sight, 5 Rounds, Includes 3 Chokes – IC, M, F SA12H26-B
| Weight | 149.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 812285027883 |
| brand | Rock Island Armory |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | Front Bead |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.