Description
3″ 26″ BLUED/WALNUT
3″ 26″ BLUED/WALNUT
| Weight | 8.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.250 × 8.750 × 3.200 in |
| upc | 810070684037 |
| brand | Remington |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 4+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue/ High Polish |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | American Walnut |
| magazine | |
| receiver | Milled |
| sights | Front & Center Bead |
| stock | American Walnut/ Gloss/ Checkered/ Pistol Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.