Description
Remington 870 Turkey, Pump Action, 410 Bore, 25″ Vent Ribbed Barrel, Synthetic Kryptek Obskura Transitional Stock and Forend, Matte Black Finish, 4 Rounds, Includes Extended Turkey Extra Full Choke R81176
Remington 870 Turkey, Pump Action, 410 Bore, 25″ Vent Ribbed Barrel, Synthetic Kryptek Obskura Transitional Stock and Forend, Matte Black Finish, 4 Rounds, Includes Extended Turkey Extra Full Choke R81176
| Weight | 138.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810070689056 |
| brand | Remington |
| barrel_length | 25" |
| caliber_or_gauge | 410 Gauge |
| capacity | 4 ROUNDS |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | PUMP |
| grip | KRYPTEK OT |
| magazine | |
| receiver | Milled |
| sights | Fiber Optic Front Sight |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.