Description
2-441021B
2-441021B
| Weight | 1.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.800 × 2.000 × 6.200 in |
| upc | 725327616863 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 410 Bore |
| capacity | 5 |
| chamber | 2.5" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Coyote Brown |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | |
| sights | Red Fiber Optic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.