Description
9-Position Adjustable Dictator Gas Block
9-Position Adjustable Dictator Gas Block
| Weight | 16.440 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 847313015662 |
| brand | POF USA |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 20+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | LUTH AR Stock |
| magazine | 1 20 rd. Magpul PMAG |
| sights | No Sights |
| stock | Luth AR MBA 1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.