Additional information
| Weight | 8.750 lbs |
|---|---|
| upc | 810021510910 |
| brand | Barrett Firearms |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 338 Norma Magnum |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| Weight | 8.750 lbs |
|---|---|
| upc | 810021510910 |
| brand | Barrett Firearms |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 338 Norma Magnum |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Bolt Action |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.