Description
27RD MAG ADJUSTABLE BLACK STK
27RD MAG ADJUSTABLE BLACK STK
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| upc | 850058027241 |
| brand | LWRC |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 27 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Hard Coat Anodized |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | LWRC Compact Adjustable Stock |
| magazine | 1 27 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| stock | Adjustable Stock |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.