Description
1769 ADJ SGTS/WALNUT GRIPS
1769 ADJ SGTS/WALNUT GRIPS
| Weight | 4.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.000 × 14.250 × 13.250 in |
| upc | 736676017690 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 327 Federal Magnum |
| capacity | 7 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Gold Bead Front/Adj Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.