Description
5240
5240
| Weight | 4.982 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 13.000 × 14.000 in |
| upc | 736676052400 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 5-1/2" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Simulated Ivory |
| magazine | |
| sights | Adjustable |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.