Description
16″ A3 FLAT TOP PRE-BAN
16″ A3 FLAT TOP PRE-BAN
| Weight | 5.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.050 × 8.650 × 4.200 in |
| upc | 848456000072 |
| brand | Del-Ton |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| drilled_or_tapped | false |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-9 |
| receiver | A3 Flat Top |
| sights | A2 Front Sight |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.