Description
Mechanical Firing Pin Block/ Steel Magazine Catch
Mechanical Firing Pin Block/ Steel Magazine Catch
| Weight | 1.460 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810035752627 |
| brand | Diamondback Firearms |
| barrel_length | 3" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 6+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Two-Tone |
| firearm_action | Double Action Only |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 1 6 rd. |
| sights | Fixed 3-Dot |
| stock | Black Polymer Frame/ Textured Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.