Description
15 MLOK Anti Rotation Rail W/ Full Picatinny/QD
15 MLOK Anti Rotation Rail W/ Full Picatinny/QD
| Weight | 13.180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810035753150 |
| brand | Diamondback Firearms |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Midnight Bronze |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Magpul ACS-L Stock |
| magazine | 1 30 rd. PMAG |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| receiver | Forged 7075 T-6 Aluminum |
| sights | No Sights |
| stock | MOE K2+ Grip/ Magpul ACS-L Stock |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.