Description
WOOD GRIPS | BRASS BEAD FS
WOOD GRIPS | BRASS BEAD FS
| Weight | 3.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.000 × 8.500 × 2.000 in |
| upc | 98289000217 |
| brand | Colt Manufacturing |
| barrel_length | 2.0" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood with Colt Madalion |
| magazine | |
| sights | Brass Bead Front Sight |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.