Description
CHIA 340.334 RHINO 60DS 357 6″ STORMHNTR LTD ED
CHIA 340.334 RHINO 60DS 357 6″ STORMHNTR LTD ED
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 8053800947152 |
| brand | Chiappa Firearms |
| barrel_length | 6" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Black, White |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Nickel Plated |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Synthetic |
| sights | Adjustable Rear Sight |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.