Description
3″ 5+1 14″ PISTOL GRIP WOOD
3″ 5+1 14″ PISTOL GRIP WOOD
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| upc | 8053800946759 |
| brand | Charles Daly |
| barrel_length | 14" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | BLUED |
| firearm_action | PUMP |
| grip | Checkered Walnut Bird's Head |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Wood |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.