Description
3″ 5+1 18.5″ PISTOL GRIP SYN
3″ 5+1 18.5″ PISTOL GRIP SYN
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| upc | 8053800946742 |
| brand | Charles Daly |
| barrel_length | 18.5 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | PUMP |
| grip | Black Synthetic Bird's Head |
| magazine | |
| sights | F: Blade |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.