Description
Canik METE SFT 9mm Luger
Canik METE SFT 9mm Luger
| Weight | 5.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 787450760103 |
| brand | CANIK |
| barrel_length | 4.46" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Cerakote |
| firearm_action | Striker Fired |
| grip | FDE Polymer |
| magazine | 2 10 rd. |
| sights | 3-Dot White Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.