Description
801-09032-00
801-09032-00
| Weight | 8.550 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.500 × 9.500 × 4.000 in |
| upc | 696528093381 |
| brand | Christensen Arms |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Black |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.