Description
Charles Daly N4S, Semi-automatic, Bullpup, 12 Gauge, 3″ Chamber, 18.5″ Barrel, Matte Finish, Black, Front/Rear Flip Up Sights, 5 Rounds, 1 Magazine/Benelli)- M 930.318
Charles Daly N4S, Semi-automatic, Bullpup, 12 Gauge, 3″ Chamber, 18.5″ Barrel, Matte Finish, Black, Front/Rear Flip Up Sights, 5 Rounds, 1 Magazine/Benelli)- M 930.318
| Weight | 165.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.500 × 9.500 × 3.000 in |
| upc | 8053800944014 |
| brand | Charles Daly |
| barrel_length | 18.5 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | 1 5 rd. |
| sights | Front/Rear Flip Sights |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.