Description
Bushmaster 0110002BLK BA30 6.5 Creedmoor 18″ Black Hard Coat Anodized Rec 14″ M-LOK Handguard Black Adjustable Folding Stock AR Style Grip Right Hand
Bushmaster 0110002BLK BA30 6.5 Creedmoor 18″ Black Hard Coat Anodized Rec 14″ M-LOK Handguard Black Adjustable Folding Stock AR Style Grip Right Hand
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 604206200464 |
| brand | Bushmaster |
| barrel_length | 18" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Adjustible BFI Stock |
| magazine | 1 10 Round |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.